« Ožujak 2024 »

Zajedno za druge!
Autor: Valentina Vujnović, 16. 12. 2021.

Drago nam je da možemo objaviti da je za ovu godinu završena humanitarna akcija "Zajedno za druge!" u kojoj su sudjelovali Udruga "MI" - Split (i program Regionalnog volonterskog centra Split i program socijalizacije za starije osobe), OŠ Lučac i Zaklada "Kajo Dadić" te su zajedno prikupili ukupno 20.748,40 kn koje su uplatili na naš račun. Humanitarna akcija uključivala je prikupljanje sredstava volonterskom akcijama Lučki šušur, LUČtrija, prikupljanje sredstava na javnoj akciji pod nazivom „Dani volonterskog rada“, prikupljanje donacija putem medijske promocije i Lučke biciklijade, prikupljanje božićnih darova (i ne samo božićnih) za učenike i djelatnike naše škole.... a o svemu tome mogli ste čitati na našim stranicama. U najljepšem sjećanju su nam ostali susreti uživo: srpanjski susret kada su Lučani došli na Čiovo gdje su na ljetovanju bili naši učenici i listopadni posjet Lučana našoj Petrinji kada smo se družili uz čari jeseni i kestena. Hvala svim volonterima, organizatorima, sudionicima, donatorima...svima koji nesebično odvajaju svoje vrijeme i sredstva kako bi ubrzali naš povratak u našu novu školu! Želimo im zahvaliti što nas nisu zaboravili ni nakon godinu dana, a najviše smo zahvalni na potpori i ljubavi kojom smo podržani kroz ovu godinu! Jedan dio donacije utrošit ćemo za kupnju pametnog ekrana na postolju koji će koristiti učenici i učiteljice razredne nastave.